Her geçen gün Türkiye’de popülerleşmeye devam eden online bahis alanında hizmet veren çok sayıda site vardır. Biabet de bu siteler arasında kısa süre önce katılmasına rağmen kendisini kanıtlamış ve güvenilirliği konusunda kuşku bırakmayan alternatiflerden birisidir.

Yüksek oranlarıyla ve sunduğu özel promosyonlarla müşterilerine yüksek kazançlar vadeden site aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde bilgisayarlarınızın yanı sıra mobil cihazlardan da kullanabileceğiniz sitede para çekim işlemleri son derece kısa sürer.

Biabet Hızlı Para Çekim Seçenekleri

Biabet sitesinden para çekmek için ondan fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından hangisini kullanacağınıza karar verirken çekim sürelerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Papara, Biabet sitesinden para çekerken en çok kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yöntemi kullanabilmek için öncelikle bir Papara hesabı açmanız gerekmektedir. Papara resmî sitesine girip bilgilerinizle bir hesap açabilirsiniz. Oluşturduğunuz kullanıcı adı ile birlikte Biabet üzerinden çekim talimatınızı verebilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika içerisinde işleminiz tamamlanacaktır.

Coin kullanarak para çekmek 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Bunun için sitenin para çekme bölümüne girerek tercih ettiğiniz kripto paraya tıklamalısınız. Karşınıza çıkan bölüme cüzdan adresinizi ve çekmek istediğiniz tutarı yazarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer bir kripto para cüzdanınız bulunmuyorsa güvenilir siteler üzerinden online şekilde hesap açmanız mümkündür.

Paykasa, hızlı para çekimleri için tercih edebileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntem için bir hesabınızın bulunması gerekmez. Ne kadar para çekmek istediğinizi yazdıktan kısa süre sonra tarafınızla Paykasa numarası paylaşılacaktır. Bu numarayı Paykasa resmi bayileri ya da komisyoncular aracılığı ile bozdurarak paranızı banka hesabınıza ya da farklı bir sanal para cüzdanınıza aktarma imkânınız bulunur.